Hakkımızda

 iş ortaklığı ile kurulan fujitsuklimalar.com iklimlendirme ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir perakende ve e-ticaret zinciridir. 

2007 yılında 2 mağaza ve 1 depo ile ile faaliyete başlayan Agm İklimlendirme, bugün Türkiye'nin 81 ilinde yüzlerce müşteriye klima satış, montaj ve servis çözümleri üretmektedir. Fujitsu klimalar, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye'nin en güvenilir klima çözümleri üreticisi konumuna ulaşmıştır. 5 kişilik bir teknik ekiple faaliyete başlayan Agm Klima bugün, konusunda uzman 40'ı aşkın çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir. 

 Endüstriyel ve bireysel iklimlendirme hizmetleri ve faaliyetleri sunarak, birçok yerel ve ithal klima markanın yüzlerce iklimlendirme teknolojileri ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. Klima Projeleri Geliştirme, Klima Satış, Vrv, Vrf ile ilgili tüm sorunları giderebilecek tecrübeli ekip ile çalışmaktayız ve hizmet kalitemizi TSE tarafından verilen “Hizmet Yeterlilik Belgesi” ile de kanıtlamaktayız.

Fujitsu Klimalar - Fujitsu İnverter Klima, Fujitsu Split Klima © 2018 ;Fujitsu Klima