Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima / ASYG30LF

Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 7.788,00TL 6.696,50TL
KDV Hariç: 5.675,00TL

Adet :
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima 4 Yönlü özel dikey ve yatay hava üfleyici sayesinde akıllı ısıtma ve soğutma ile maksimum ortam konforunu sağlar. “Dikey Hava Üfleyici” sıcak modunda havayı zemine doğru üfleyerek maksimum enerji performans sağlar. “Yatay Hava Akımı” ortamda bulunan insanların üzerine doğrudan hava üflemez ve soğuk havanın direkt olarak çarpmasını engelleyerek sadece ortamın soğutulmasını sağlar. Otomatik çift salınım teknolojisine sahip Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima İon koku filtresi, Organik kaplama kanadı kullanan ısı eşanjörü, Güçlü difizörü, Apple Catechin hava filtresi ve özel seramik tozu ile antibakteriyel koku giderici ön filtresi ile sayesin teknolojinin son noktasını evinizde yaşatır.

Maksimum hava akımı ve maksimum inverter kompresör hızı ile Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima yüksek performans modu ile çalıştırıldığında hızlı ısıtma ve soğutma ile odanız istenilen konfora hızlı bir şekilde ulaşır. Haftalık zamanlayıcı kolayca kablosuz kızılötesi sinyali ile çalışan kumanda ile ayarlanabilir. İnverter özelliği ve otomatik açma kapatma ayarı 1 günde 4 kez haftada ise 28 kez istenilen saat aralığına göre kolayca programlanabilir. Fujitsu klimalarda bulunan uyku modu ile belirtilen sıcaklık dengesi aralığında istenilen ısı derecesinde odayı sabitleyerek huzurlu bir uyku sağlar. Diğer program zamanlayıcı ve uyku modu da tek bir dokunuş ile kolaylıkla ayarlanabilir. Ayrıca 10°C ısıtma çalışması ayarı ile odanızın istenilen sıcaklıktan aşağı inmemesini sağlayabilirsiniz. Fujitsu Asyg30lf Klima komple yıkanabilir ünitesi sayesinde temiz ve sağlıklı ortamlar sunar.

 

Ürün Notu: Fujitsu Asyg lf serisi klimalar üretim bandına ve üretim lotuna göre iki harf daha eklenebilmektedir. Örneğin:Fujitsu Asyg30lfa, Fujitsu Asyg30lfca, Fujitsu Asyg30lfcb gibi farklı ürün kodları ile görmeniz olasıdır. Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima Fujitsu 30000 Btu Klimalar sınıfında olmasına rağmen gerçek değerleri 37560 Btu Isıtma, 30750 Btu Soğutma kapasitesiyle diğer marka klimalara göre %40 daha fazla güçlüdür ve daha geniş alanları rahatlıkla ısıtıp, soğutabilir. Fujitsu Asyg30lf İnverter Klima Özellikleri Ekonomi Modu: Termostat ayarları ile cihazın sıcaklık ayarlarına gereksiz maksimum güç ile ulaşması yerine kısıtlı güç tüketimi ile ulaşmasını sağlayarak yüksek enerji tasarrufu yapar.

Güçlü Dağıtım: İlave bir kanat yardımı ile sensör algılamasına bağlı olarak hızla istenen konfor seviyesine ulaşması sağlanır.

Otomatik Geçiş: Cihaz otomatik sıcaklık ayarına bağlı olarak ısıtma, soğutma ve oda sıcaklığı arasında geçiş yapar.

Otomatik Çift Salınım: Kompleks salınım, yatay ve dikey yönde otomatik salınım sağlanır.

Otomatik Hava Akışı Ayarı: Mikro bilgisayar otomatik olarak oda sıcaklığı değişkenlerini takip ederek etkin hava akışını ayarlar.

Otomatik Yeniden Başlatma: Geçici bir güç kesintisi durumunda klima otomatik olarak daha önce olduğu gibi aynı çalışma modunda yeniden başlar.

Uyku Zamanlayıcı: Mikro bilgisayar oda sıcaklığını otomatik olarak değiştirerek konforlu bir gece uykusu sağlar.

Program Zamanlayıcı: Bu dijital zamanlayıcı 4 seçenekten birinin seçilmesine olanak verir.

Filtre İşareti: Filtre temizleme zamanının geldiğini gösterir.

Koku Giderici İon Filtre: Ultra ince partiküllü seramik tarafından oluşturulan iyonlarla emilen kokuları güçlü şekilde ayrıştırarak giderir.

Apple Catechin Filtre: Apple filtre statik elektrik kullanarak havadaki ince tanecikleri ve tozu temizler.

Yıkanabilir Panel: Ön panel kolaylıkla sökülerek yıkanabilir ve kolaylıkla tekrar yerine takılabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Fujitsu Klimalar - Fujitsu İnverter Klima, Fujitsu Split Klima © 2018 ;Fujitsu Klima